UMÓW WIZYTĘ
Slide

Umów zabieg

Zostaw swoje dane, oddzwońmy najszybciej, jak to będzie możliwe.

  Profesjonalne szkolenia z makijażu permanentnego

  Zdobądź nowy zawód. Podnieś kwalifikacje. Poznaj nowoczesne techniki mikropigmentacji. Postaw na profesjonalny kurs makijażu permanentnego w naszym centrum szkoleniowym w Krakowie!

  karolina kumańska makijaż permanentny brwi

  Zaufaj mojemu doświadczeniu

  10 lat pracy z klientem, kilkadziesiąt szkoleń, jakie odbyłam, przeprowadzone sympozja, artykuły eksperckie w czasopismach branżowych – dają mi możliwość przekazania Tobie konkretnego przepisu na udany makijaż permanentny.

  Na moich szkoleniach przekazuje całe know how, abyś miał/a solidne podstawy w zawodzie linergisty. Jestem trenerem NIEZALEŻNYM. Pracuję z wieloma markami, dzięki czemu dowiesz się, jakie są moje ulubione perełki, jeżeli chodzi o pigmenty, kartridże, urządzenia czy kosmetyki pielęgnacyjne.

  I najważniejsze – zawsze możesz liczyć na moje WSPARCIE poszkoleniowe! Nie zostawię Cię w trudnym przypadku czy ewentualnym powikłaniu okołozabiegowym.

  Programy szkoleniowe

  Moje programy szkoleniowe dostosowane są do poziomu wiedzy uczestnika. Znajdziesz w nich podstawowy kurs makijażu permanentnego, zaawansowany tryb Masterclass czy przygotowanie techniczne do mistrzostw Permanent Make Up.

  Szkolenia odbywają się w kameralnych, max 3-osobowych grupach lub w systemie indywidualnym.

  Program jest rozpisany w autorskich profesjonalnych Workbookach, które zawierają maksymalną ilość wartościowych treści, do których możesz zawsze wrócić.

  Każdy z nich zawiera niezbędne informacje dotyczące makijażu permanentnego, jak również, rozszerzony jest o informacje typu: aspekty prawne zabiegu, świadoma zgoda klienta, wytyczne BHP, RODO oraz sprawozdawczość BDO wraz z wymogami sanitarnymi gabinetu, stanowiska i sprzętu.

  Centrum szkoleniowe Mikropigmentacja Karolina Kumańska ma przyznany najwyższy Znak Jakości MSUES – Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych Nr 684/2023.

  Instytucja szkoleniowa Mikropigmentacja Karolina Kumańska jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.12/0053/2023.

  Istnieje również możliwość skorzystania z dofinansowań do szkoleń z Funduszu Europejskiego w systemie BUR – Baza Usług Rozwojowych lub z KFS – Krajowy Fundusz Szkoleniowy, który stanowi wydzieloną część Funduszu Pracy.

  W celu uzyskania szczegółowego harmonogramu kursu zapraszam do kontaktu mailowego:
  kumanska.szkolenia@gmail.com oraz pod nr tel. 727555727.

  Daty szkoleń są ustalane indywidualnie. Nie musisz mieć wykształcenia kosmetologicznego. Ważne są chęci do rozwoju i pracy. Szkolenia prowadzi Mistrzyni Polski Karolina Kumańska.

  Szkolenia

  Usługi szkoleniowe, których celem jest uzyskanie lub uaktualnienie wiedzy dla celów zawodowych, finansowane w całości lub w co najmniej 70% ze środków publicznych, podlegają̨ zwolnieniu zwolnieniu z VAT na podstawie Art. 43 ust.1, pkt. 29. c) Ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług Dz.U. 2004 Nr 54 poz 535.

  Usługa zwolniona z VAT na podstawie § 3 ust. 1 pkt 14 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (tekst jednolity Dz.U. z 2020 r., poz. 1983)